Dlaczego warto?

Park Krajobrazowy Dolina Baryczy

Poznaj sąsiedztwo naszych działek rekreacyjnych na sprzedaż.


Dlaczego warto zainwestować?

Świetna lokalizacja i dojazd

Bliskość Wrocławia i jego autostradowej obwodnicy S8 sprawia, że z zatłoczonego miasta możesz w zaledwie 30 minut znaleźć się na własnej działce rekreacyjnej. Jeszcze nigdy nie trzeba było tak mało by zaznać uroki Doliny Baryczy. Poznaj w skrócie dlaczego warto mieć tu "swoją ostoję".

Kraina Stawów Milickich, inaczej zwana Doliną rzeki Baryczy to fantastyczny pomysł na wycieczkę z pobliskiego Wrocławia, ale też sposób na dłuższy wakacyjny pobyt. To co zachwyca w tym regionie to cisza i spokój. Teren jest stosunkowo płaski i bardzo zielony. Doskonały na spokojne spacery wśród stawów, obserwacje wodnych ptaków, wycieczki rowerowe i spływy kajakiem.
Dlaczego warto zainwestować?

Bliskość natury i spokój


Dlaczego warto zainwestować?

Aktywność

Tras pieszych, rowerowych i konnych są w sumie setki kilometrów. Co więcej są wszystkie dobrze oznakowane oraz mają rozbudowaną infrastrukturę. Znajdziecie przy nich parkingi, ławeczki, wiaty turystyczne, oraz w wielu miejscach tablice edukacyjne. Zwiedzać Dolinę Baryczy można również z poziomu wody – kajakiem.

Każdy, kto lubi wędkować znajdzie tutaj raj na ziemi. Ci, którzy nie podzielają pasji moczenia kija, zawsze mogą skusić się na zjedzenie rybki. Hoduje się tutaj wiele ryb słodkowodnych w tym amura, jesiotra i lina, ale niekwestionowanym królem tych stawów jest karp. Jesienią w Miliczu organizowane są co roku Dni Karpia.
Dlaczego warto zainwestować?

Raj dla wędkarzy


Dlaczego warto zainwestować?

Komfort, na który Cię stać

Nasza oferta działek rekreacyjnych to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoją ostaję ciszy i spokoju przy jednoczesnym zainwestowaniu niewielkiej ilości środków. Stworzyliśmy taki podział terenu, aby móc zaoferować piękne położone tereny rekreacyjne w cenie niższej niż miejsce parkingowe w bloku. Nie wahaj się i już dziś stań się właścicielem przepięknej działki w Dolinie Baryczy.
Ponad 100 wyjątkowych działek rekreacyjnych

Sprawdź naszą ofertę na wyjątkowe działki rekreacyjny w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy.

Sprawdź ofertę

Ostoja Baryczy - wyjątkowa przestrzeń, na którą Cię stać!


Więcej